Hajduk Split - Lokomotiv Zágráb 2:0 (1:0)
Horvát Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2026. augusztus 31. 18:30
Góllövők:
Michele Sego ('16, 1-0), Marin Soticek ('55, 2-0)
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Hajduk Split
Toni SilicRon Raci
Dario Maresic
Mathieu Acapandié (Dennis Hadzikadunic, '73)
Simun Hrgovic
Adrion Pajaziti
'82Dali (Etnik Brruti, '81)
Andelo Sutalo (Abdulia Sanyang, '59)
Alberto Del Moral
Michele Sego (Marko Livaja, '81)
Marin Soticek (Adam Guram, '73)
Lokomotiv Zágráb
Josip PosavecKristijan Cabrajic
Fran Karacic (Duje Reic, '67)
Thanasis Triantafyllou
Teodor Kralevski
Matija Subotic
Pavle Smiljanic
'21 (Kayke, '46)Jakov-Anton Vasilj (Marcel Lorber
'53, '47)Noel Durkovic
Dominik Thaqi (Ivan Katic
'73, '46)Dusan Vukovic (Dardan Morina, '82)
Érdekességek
- Marko Livaja az egyetlen a mezőnyből, aki 22 Hajduk Split - Lokomotiv Zágráb mérkőzésen is szerepelt.
- A Hajduk Split már nyolc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2026. augusztus 2-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Varazdin verte őket).
Tippek
Hajduk Split győzelem:
35 tipp (77%)
35 tipp (77%)
Döntetlen:
4 tipp (8%)
4 tipp (8%)
Lokomotiv Zágráb győzelem:
6 tipp (13%)
6 tipp (13%)
Korábbi Hajduk Split - Lokomotiv Zágráb mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Hajduk Split utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelem
Lokomotiv Zágráb utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Horvát Bajnokság: 5. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Hajduk Split győzelem
Inkább Lokomotiv Zágráb győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben tizenegyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Hajduk Split csapatának kedvez (21:14).
Ebből a csapatok ötször játszottak a Hajduk Split stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Hajduk Split csapatának kedvez (8:5).
Az elmúlt fél évben a Hajduk Split négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Lokomotiv Zágráb egyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Hajduk Split sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Horvát Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Hajduk Split 5 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Lokomotiv Zágráb pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Hajduk Split jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Hajduk Split olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Zilina, az Osijek. A Lokomotiv Zágráb pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Istra 1961 vagy a NK Gorica. A Hajduk Split erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Hajduk Split olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Osijek vagy a Dinamo Zágráb. A Lokomotiv Zágráb gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Rude Zágráb, az Osijek. A Hajduk Split csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Hajduk Split 79., Lokomotiv Zágráb 291. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Hajduk Split jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Hajduk Split csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.






