Főoldal » Meccsek » 2017. november 19. » Llagostera - Pena Deportiva

Llagostera - Pena Deportiva 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. április 15-én is volt Pena Deportiva - Llagostera mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2017. november 19. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Llagostera (Llagostera)

Llagostera győzelem:
27 tipp (87%)
2 tipp (6%)
Pena Deportiva győzelem:
2 tipp (6%)

Llagostera utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereség

Pena Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Pena Deportiva győzelem
Az elmúlt fél évben a Llagostera egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pena Deportiva egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. A statisztika alapján a Llagostera sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Llagostera 1 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pena Deportiva pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Llagostera jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Llagostera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Formentera, az Ebro vagy a Cornella. A Pena Deportiva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Peralada, az Atlético Saguntino vagy a Badalona. A Llagostera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Llagostera 1125., Pena Deportiva 3063. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Llagostera jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Llagostera csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.