Főoldal » Meccsek » 2020. február 23. » Llagostera - Orihuela

Llagostera - Orihuela 1:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 26. forduló - 2020. február 23. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Llagostera (Llagostera)

Rubén Solano ('1, 0-1), Nahuel Arroyo ('84, 1-1)

Llagostera utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereség

Orihuela utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Inkább Orihuela győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Llagostera csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Llagostera kétszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Orihuela egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Llagostera sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Llagostera 4 győzelmet, 6 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Orihuela pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Llagostera jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Llagostera olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules, a Lleida Esportiu. Az Orihuela pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hércules vagy az Olot. A Llagostera erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Llagostera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Haro Deportivo, a Levante II vagy a Sabadell. Az Orihuela gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Valencia II, a Badalona vagy az Ebro. Az Orihuela csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Llagostera 1178., Orihuela 2958. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Llagostera jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Llagostera csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.