Főoldal » Meccsek » 2017. február 26. » Llagostera - Mallorca II

Llagostera - Mallorca II 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 27. forduló - 2017. február 26. 11:00

Caye Quintana ('76, 0-1)

Llagostera utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Mallorca II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Mallorca II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Mallorca II csapatának kedvez (4:0).
Az elmúlt fél évben a Llagostera kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mallorca II egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Llagostera sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Llagostera 5 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mallorca II pedig idegenben négyszer nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Llagostera jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Llagostera olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules, a Cornella vagy az Ebro. A Mallorca II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cornella, a Valencia II vagy a Levante II. A Llagostera erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Llagostera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Alcoyano vagy a Barcelona II. A Mallorca II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Alcoyano, a Villarreal II. A Llagostera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Llagostera 1125., Mallorca II 2746. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Llagostera jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Llagostera csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.