Főoldal » Meccsek » 2021. február 14. » Linense - Huelva

Linense - Huelva 1:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2021. február 14. 15:45
Helyszín: Estadio Municipal de La Línea de la Concepción (La Línea de la Concepción)

Chuli ('60, 0-1), Pito Camacho ('77, 1-1)

• Diego Jiménez, Sergio Rodríguez és Carrasco összesen hat Linense - Huelva mérkőzésen szerepeltek.

Linense utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Huelva győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 4:4, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Linense stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Linense csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Linense háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Huelva egyszer sem nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Linense sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Linense 3 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Huelva pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Linense jobban szerepelt.

Linense 1145., Huelva 423. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatóinak tippjeik alapján bizonytalan a mérkőzés kimenetele.
A Focikatalógus a Linense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.