Főoldal » Meccsek » 2019. december 29. » Lincoln City - Ipswich

Lincoln City - Ipswich 5:3 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. január 2-án is volt Lincoln City - Ipswich mérkőzés!

Angol Liga 1 mérkőzés, 24. forduló - 2019. december 29. 16:00
Helyszín: Sincil Bank (Lincoln, Lincolnshire), 10.000 néző

Harry Anderson ('6, 1-0), Luke Garbutt ('32, 1-1), Tyler Walker ('45+2, 2-1), Harry Toffolo ('59, öngól, 2-2), Tyler Walker ('72, 3-2), Michael Bostwick ('79, 4-2), William Keane ('83, 4-3), Jake Hesketh ('90+2, 5-3)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Andre Dozzell az egyetlen a mezőnyből, aki öt Lincoln City - Ipswich mérkőzésen is szerepelt.
  • Az Ipswich már kilenc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2019. november 20-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Lincoln City csapatát).

Lincoln City utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

Ipswich utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Ipswich győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ipswich csapatának kedvez (2:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Lincoln City stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Ipswich csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Lincoln City kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ipswich négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ipswich az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Angol Liga 1 mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lincoln City 5 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ipswich pedig idegenben hétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Ipswich szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Lincoln City olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sunderland AFC, az Accrington Stanley vagy a Fleetwood. Az Ipswich pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Bolton Wanderers, a Rochdale vagy a Burton Albion. Az Ipswich erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Lincoln City olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Bristol Rovers, az Oxford United vagy a Stoke. Az Ipswich gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Accrington Stanley, a Luton vagy a Paderborn. Az Ipswich csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Lincoln City 1174., Ipswich 163. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ipswich jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Ipswich nyeri ezt a találkozót.