Főoldal » Meccsek » 2022. február 6. » Linares Deportivo - Albacete

Linares Deportivo - Albacete 0:0

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2022. február 6. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Linarejos (Linares)

Linares Deportivo győzelem:
13 tipp (28%)
6 tipp (13%)
Albacete győzelem:
26 tipp (57%)

Linares Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Albacete utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Albacete győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Albacete csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Linares Deportivo ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Albacete egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Linares Deportivo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Linares Deportivo 4 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Albacete pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Linares Deportivo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Linares Deportivo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal II, az Alavés vagy a Real Madrid II. Az Albacete pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UCAM Murcia, a Sevilla Atlético vagy a Llagostera. A Linares Deportivo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Linares Deportivo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Algeciras, a Cornella vagy az UCAM Murcia. Az Albacete gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linense, az Atlético Baleares vagy a Cornella. Az Albacete csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Linares Deportivo 1980., Albacete 576. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Albacete jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Albacete nyeri ezt a találkozót.