Főoldal » Meccsek » 2018. október 28. » Levante II - Ejea

Levante II - Ejea 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. december 21-én is volt Ejea - Levante II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2018. október 28. 17:00
Helyszín: Ciudad Deportiva de Bunol - Campo 1 (Bunol)

Manu Viana ('42, 1-0), Manu Viana ('72, 2-0)

Levante II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább Ejea győzelem
Az elmúlt fél évben a Levante II egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ejea egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Levante II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Levante II 1 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ejea pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Levante II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Levante II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Teruel. Az Ejea pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barcelona II. Az Ejea erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Levante II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Valencia II. Az Ejea gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ontinyent. A Levante II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Levante II 1955., Ejea 3438. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Levante II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Levante II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.