Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook

Fontosabb mérkőzések:












Levante focicsapat eredményeire legjobban tippelők

Összefoglaló | Mérkőzések | Videók | Góllövők | Játékosok | Helyezések | Csapatstatisztika | Drukkerek | Más honlapok

Legjobb tippelők
#Tippelő neveTipp dbTeli találatFéltalálatPont
1.raul8135327146427
2.AltT33328126392
3.ptomy28836101382
4.martoonzsolt31932108376
5.HV30530109368
6.lacibacsi430231106367
7.pifti842553789363
8.Damian7234328111362
9.karoly28924120360
10.bolyán2253491352
11.tatrai28526109348
12.Sió27620121342
13.colos tok28526105340
14.heurek2702997339
15.Elod198129123110335
16.Varga Zoltán28622111332
17.zozoka4225925102329
18.Tila2442991327
19.Varga Zoli27424103326
20.NYÍRBÁTOR2782989323
21.Mjanko25320104308
22.Varga Zola2552591307
23.BeZo2722589303
24.xxy23120100300
25.Matya2732390295
26.lala2231985265
27.SEAT2181788261
28.beregi2111684248
29.Jeff1942070240
30.Gery1811967229
Utolsó 10 Levante tipp
DátumEllenfél és eredményTippTippelő
febr. 18.Real Sociedad 0:32:11Bácskay D
febr. 18.Real Sociedad 0:32:11martoonzsolt
febr. 18.Real Sociedad 0:31:1XToni52
febr. 18.Real Sociedad 0:32:01Attilius
febr. 18.Real Sociedad 0:31:1XElod1981
febr. 18.Real Sociedad 0:32:11Sió
febr. 18.Real Sociedad 0:31:01tatrai
febr. 18.Real Sociedad 0:32:11overhunter
febr. 18.Real Sociedad 0:32:01NYÍRBÁTOR
febr. 18.Real Sociedad 0:31:1Xaugustus
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2018, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.