Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:











Levante focicsapat eredményeire legjobban tippelők

Összefoglaló | Mérkőzések | Videók | Góllövők | Játékosok | Helyezések | Csapatstatisztika | Drukkerek | Más honlapok

Legjobb tippelők
#Tippelő neveTipp dbTeli találatFéltalálatPont
1.raul8133926141412
2.AltT31827121377
3.martoonzsolt30532104368
4.ptomy2733398361
5.HV29829106357
6.lacibacsi428731101357
7.bolyán2253491352
8.pifti842403684348
9.karoly27422118346
10.Damian7232827105345
11.colos tok28526105340
12.tatrai27025103331
13.Sió26120115330
14.Elod198127622104318
15.Varga Zoltán27122103316
16.zozoka422442497314
17.heurek2552789313
18.Tila2292886312
19.Varga Zoli2592398311
20.NYÍRBÁTOR2632884308
21.Varga Zola2512588301
22.Mjanko24319101297
23.Matya2692389293
24.BeZo2572485290
25.xxy2162094288
26.lala2231985265
27.SEAT2181788261
28.beregi2111684248
29.Jeff1942070240
30.Gery1811967229
Utolsó 10 Levante tipp
DátumEllenfél és eredményTippTippelő
nov. 19.Las Palmas 2:01:1XToni52
nov. 19.Las Palmas 2:01:01martoonzsolt
nov. 19.Las Palmas 2:02:01Elod1981
nov. 19.Las Palmas 2:01:01Bácskay D
nov. 19.Las Palmas 2:02:11Sió
nov. 19.Las Palmas 2:02:11tatrai
nov. 19.Las Palmas 2:01:22overhunter
nov. 19.Las Palmas 2:03:21karoly
nov. 19.Las Palmas 2:00:12Attilius
nov. 19.Las Palmas 2:01:01Matya
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.