Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook

Fontosabb mérkőzések:












Levante focicsapat eredményeire legjobban tippelők

Összefoglaló | Mérkőzések | Videók | Góllövők | Játékosok | Helyezések | Csapatstatisztika | Drukkerek | Más honlapok

Legjobb tippelők
#Tippelő neveTipp dbTeli találatFéltalálatPont
1.raul8136728151442
2.ptomy30240104408
3.AltT34729130405
4.martoonzsolt33234110390
5.lacibacsi431334108386
6.pifti842693991377
7.Damian7235729114373
8.HV30530109368
9.karoly29425121367
10.tatrai29827113361
11.heurek2843199353
12.bolyán2253491352
13.Sió29020125350
14.Elod198130524115350
15.Varga Zoltán29922118346
16.zozoka4227326106342
17.colos tok28526105340
18.NYÍRBÁTOR2913192339
19.Varga Zoli28724109338
20.Tila2572993331
21.BeZo2852894328
22.Mjanko26323105325
23.Varga Zola2592693316
24.xxy24521105315
25.Matya2742390295
26.lala2242085270
27.SEAT2181788261
28.beregi2111684248
29.Jeff1942070240
30.fradika21781970235
Utolsó 10 Levante tipp
DátumEllenfél és eredményTippTippelő
máj. 19.Celta Vigo 2:41:1XTONYIK
máj. 19.Celta Vigo 2:42:11Bácskay D
máj. 19.Celta Vigo 2:41:1Xmartoonzsolt
máj. 19.Celta Vigo 2:42:11raul81
máj. 19.Celta Vigo 2:42:11gigi61
máj. 19.Celta Vigo 2:41:1XSió
máj. 19.Celta Vigo 2:42:11Elod1981
máj. 19.Celta Vigo 2:42:11Varga Zoli
máj. 19.Celta Vigo 2:42:01tatrai
máj. 19.Celta Vigo 2:42:11Toni52
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2018, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.