Főoldal » Meccsek » 2020. február 2. » Leonesa - UD Logronés

Leonesa - UD Logronés 0:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 12-én is volt UD Logronés - Leonesa mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 23. forduló - 2020. február 2. 17:30
Helyszín: Estadio Municipal Reino de León (León)

Ander Vitoria ('15, 0-1), Inaki ('86, 0-2)

36%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Leonesa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább UD Logronés győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UD Logronés csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben a Leonesa ötször nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Leonesa 7 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben hatszor nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Leonesa jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Leonesa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Madrid, a Huesca vagy a Real Madrid II. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barakaldo, az Amorebieta vagy az Osasuna II. A Leonesa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Leonesa 927., UD Logronés 875. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Leonesa csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.