Főoldal » Meccsek » 2017. január 22. » Leonesa - Izarra

Leonesa - Izarra 3:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. február 29-én is volt Leonesa - Izarra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2017. január 22. 16:00

Jorge Ortí ('47, 1-0), Polaco ('60, 1-1), Víctor ('77, 2-1), Benja ('80, 3-1)

Leonesa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Inkább Izarra győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Leonesa csapatának kedvez (3:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Leonesa stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Leonesa csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben a Leonesa négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Leonesa sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Leonesa 8 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Leonesa jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Leonesa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mirandés, az Albacete vagy a Burgos. Az Izarra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Burgos, a Racing Ferrol vagy a Palencia. A Leonesa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Leonesa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Oviedo vagy a Real Madrid. Az Izarra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Valladolid II, a Pontevedra. A Leonesa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Leonesa 1060., Izarra 1560. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leonesa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Leonesa csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.