Főoldal » Meccsek » 2017. február 5. » Leonesa - Coruxo

Leonesa - Coruxo 3:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. május 19-én is volt Leonesa - Coruxo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2017. február 5. 16:00

Álex Gallar ('9, 1-0), Alberto García ('37, 1-1), Colinas ('65, 2-1), Benja ('72, 3-1)

Leonesa utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Coruxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Coruxo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Leonesa csapatának kedvez (5:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Leonesa stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Coruxo csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Leonesa négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Coruxo egyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Leonesa sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Leonesa 9 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Coruxo pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Leonesa jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Leonesa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Albacete, a Burgos vagy a Pontevedra. A Coruxo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Racing Santander, a Tudelano vagy az Osasuna II. A Leonesa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Leonesa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Madrid. A Coruxo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arandina. A Leonesa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Leonesa 1060., Coruxo 1498. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leonesa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Leonesa csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.