Főoldal » Meccsek » 2020. március 21. » Leioa - Tudelano

Leioa - Tudelano törölve

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2020. március 21. 17:30

Leioa utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Tudelano utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Tudelano győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Tudelano csapatának kedvez (6:4).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Leioa stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Leioa kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tudelano egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Leioa sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Leioa 5 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tudelano pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Leioa jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Leioa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Amorebieta, a Real Sociedad II vagy a Leonesa. A Tudelano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a CD Alavés II, a Salamanca CF UDS vagy az Izarra. A Leioa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Leioa 1240., Tudelano 1221. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Tudelano jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmetvagy döntetlent várnak.

A Focikatalógus a Leioa csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.