Főoldal » Meccsek » 2016. február 6. » Leioa - Socuéllamos

Leioa - Socuéllamos 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 8-án is volt Leioa - Socuéllamos mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2016. február 6. 16:00

Pedro Capó ('33, 1-0), Chato ('48, 1-1), Yanis Rahmani ('90, 2-1)

Korábbi Leioa - Socuéllamos mérkőzések:

Leioa győzelem

Socuéllamos győzelem

2015. szept. 20. 1:2 (1:1)

Leioa utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Socuéllamos utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Socuéllamos győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Socuéllamos csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Leioa háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Socuéllamos háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Socuéllamos az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Leioa 4 győzelmet, 3 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Socuéllamos pedig idegenben négyszer nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján a Socuéllamos szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Leioa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Sociedad II, az Ebro vagy a Talavera. A Socuéllamos pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Toledo, a Gernika vagy a Mensajero. A Leioa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Leioa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sestao River, a CD Guadalajara vagy az Amorebieta. A Socuéllamos gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Huracán Valencia, a CD Guadalajara vagy a Barakaldo. A Leioa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Leioa 1295., Socuéllamos 2006. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leioa jobb csapatnak tűnik.