Főoldal » Meccsek » 2015. október 10. » Leioa - CD Guadalajara

Leioa - CD Guadalajara 2:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. február 28-án is volt CD Guadalajara - Leioa mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2015. október 10. 17:00

Dennis Nieblas ('42, 0-1), Riki ('52, 0-2), Jon Etxaniz ('64, 1-2), Erik Polanco ('74, 2-2), Guillem ('82, 2-3)

• A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.

Leioa utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereség

CD Guadalajara utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Inkább CD Guadalajara győzelem
Az elmúlt fél évben a Leioa kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a CD Guadalajara egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Leioa sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Leioa 1 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a CD Guadalajara pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Leioa jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Leioa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sestao River vagy a Toledo. A CD Guadalajara gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Socuéllamos vagy a Fuenlabrada. A CD Guadalajara csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Leioa 1295., CD Guadalajara 1559. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leioa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Leioa csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.