Főoldal » Meccsek » 2019. november 10. » Las Rozas - Pontevedra

Las Rozas - Pontevedra 1:3 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2019. november 10. 12:00
Helyszín: Estadio Navalcarbón (Las Rozas de Madrid)

Francisco Cardoso ('21, 1-0), Álvaro Bustos ('45, 1-1), Inaki ('55, öngól, 1-2), Álex González ('80, 1-3)

48%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Las Rozas győzelem:
22 tipp (56%)
10 tipp (25%)
Pontevedra győzelem:
7 tipp (17%)

Las Rozas utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Pontevedra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Pontevedra győzelem
Az elmúlt fél évben a Las Rozas kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pontevedra háromszor nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Las Rozas sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Las Rozas 2 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pontevedra pedig idegenben háromszor nyert és háromszor kapott ki. Tehát a Las Rozas jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Las Rozas olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II vagy a Marino de Luanco. A Pontevedra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II, a Celta Vigo II. A Pontevedra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Las Rozas 4713., Pontevedra 1284. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Pontevedra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Las Rozas csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.