Főoldal » Meccsek » 2020. február 23. » Las Rozas - Pena Deportiva

Las Rozas - Pena Deportiva 1:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 26. forduló - 2020. február 23. 12:00
Helyszín: Estadio Navalcarbón (Las Rozas de Madrid)

Yelco ('14, öngól, 0-1), Juan Victoria ('90+1, 1-1)

Las Rozas utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Pena Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Inkább Pena Deportiva győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Pena Deportiva csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Las Rozas kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pena Deportiva egyszer nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Las Rozas sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Las Rozas 4 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pena Deportiva pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Las Rozas jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Las Rozas olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II, a Real Oviedo II vagy a CF Internacional. A Pena Deportiva pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlético Madrid II, a S.S. Reyes vagy a Real Oviedo II. A Pena Deportiva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Las Rozas olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol, a Pontevedra vagy a Melilla. A Pena Deportiva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Marino de Luanco, a Las Palmas II vagy a Sporting Gijón II. A Las Rozas csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Las Rozas 3669., Pena Deportiva 2605. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Pena Deportiva jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Las Rozas csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.