Főoldal » Meccsek » 2020. március 15. » Las Palmas II - Marino de Luanco

Las Palmas II - Marino de Luanco törölve

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2020. március 15. 13:00

Las Palmas II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Marino de Luanco utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább Marino de Luanco győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Marino de Luanco csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Las Palmas II négyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Marino de Luanco egyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Las Palmas II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Las Palmas II 6 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Marino de Luanco pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát a Las Palmas II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Las Palmas II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares, a Melilla. A Marino de Luanco pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Racing Ferrol vagy a Getafe II. A Las Palmas II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Las Palmas II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Getafe II vagy a Pontevedra. A Marino de Luanco gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Rozas, a Pena Deportiva. A Las Palmas II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Las Palmas II 2078., Marino de Luanco 3163. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Las Palmas II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Las Palmas II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.