Főoldal » Meccsek » 2021. február 13. » Laredo - Arenas de Getxo

Laredo - Arenas de Getxo 1:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2021. február 13. 18:00
Helyszín: Campo San Lorenzo (Laredo)

David Vinatea ('27, 11-esből, 1-0)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Laredo győzelem:
16 tipp (37%)
19 tipp (44%)
Arenas de Getxo győzelem:
8 tipp (18%)

Laredo utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Arenas de Getxo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Arenas de Getxo csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Laredo egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arenas de Getxo egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Arenas de Getxo az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Laredo 3 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arenas de Getxo pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Laredo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Laredo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión. Az Arenas de Getxo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Portugalete. A Laredo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Laredo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Amorebieta. Az Arenas de Getxo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a CD Alavés II. A Laredo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Laredo 4282., Arenas de Getxo 1424. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arenas de Getxo jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.