Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 17. » La Nucía - Osasuna II

La Nucía - Osasuna II 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 12-én is volt Osasuna II - La Nucía mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2022. szeptember 17. 21:30
Helyszín: Estadi Olímpic Camilo Cano (La Nucia)

La Nucía győzelem:
25 tipp (62%)
7 tipp (17%)
Osasuna II győzelem:
8 tipp (20%)

La Nucía utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereség
2022. szept. 11. 12:00