Főoldal » Meccsek » 2021. november 17. » Kuban Krasnodar - Alania Vladikavkaz

Kuban Krasnodar - Alania Vladikavkaz 5:5 (3:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 24-én is lesz Alania Vladikavkaz - Kuban Krasnodar mérkőzés!

Orosz Másodosztály mérkőzés, 23. forduló - 2021. november 17. 16:00
Helyszín: Stadion Kuban (Krasnodar)

Butta Magomedov ('13, 0-1), Nuri Abdokov ('23, 1-1), Maksim Lauk ('29, 2-1), Maksim Lauk ('32, 11-esből, 3-1), Islam Mashukov ('45+1, 3-2), Maksim Lauk ('49, 4-2), Batraz Gurtsiev ('50, 4-3), Igor Bezdenezhnykh ('58, 5-3), Batraz Khadartsev ('64, 11-esből, 5-4), Islam Mashukov ('90+6, 5-5)

• A mérkőzésen rengeteg gól született, a Kuban Krasnodar ötöt, az Alania Vladikavkaz ötöt rúgott.
  • A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Hét különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Maksim Lauk mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Volt, hogy a Kuban Krasnodar két góllal is vezetett, de végül az Alania Vladikavkaz kiegyenlített.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Kuban Krasnodar utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség

Alania Vladikavkaz utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Alania Vladikavkaz győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Alania Vladikavkaz csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Kuban Krasnodar háromszor nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alania Vladikavkaz kétszer nyert idegenben, ötször játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alania Vladikavkaz az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Orosz Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Kuban Krasnodar 3 győzelmet és 7 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alania Vladikavkaz pedig idegenben háromszor nyert, hatszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Alania Vladikavkaz szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Kuban Krasnodar olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a FK Krasnodar, a Yenisey vagy a Kamaz. Az Alania Vladikavkaz pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tomsk, a Yenisey vagy a Krasnodar II. A Kuban Krasnodar erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Kuban Krasnodar olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Metallurg Lipetsk, a Veles vagy a Neftekhimik. Az Alania Vladikavkaz gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Akron, a Szpartak Moszkva II vagy a Torpedo Moszkva. Az Alania Vladikavkaz csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Kuban Krasnodar 736., Alania Vladikavkaz 1338. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Kuban Krasnodar jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Alania Vladikavkaz nyeri ezt a találkozót.