Főoldal » Focisták » Kongói Demokratikus Köztársaság focistái

Kongói demokratikus köztársasági focisták listája

Kongói demokratikus köztársasági játékosok ABC sorrendben

1 2
A Mukok Kanda
(Mazembe)
Aaron Leya
(Barnsley)
Adam Nzali
(Mazembe)
Addy Menga
(Osnabrück)
Aime Bakula
(Mazembe)
Ali Lukunku
(Standard Liege)
Alvin Sebgia
(Dinan-Léhon)
Amede Masasi
(Vita Club)
Andre Bukia
(Arouca)
Ange Kacou Bi
(Maniema Union)
Ange N'Silu
(Le Mont)
Anthony Mossi
(Neuchatel Xamax FC)
Antonio Lokwa
(FC Yerevan)
Apianom Kasereka
(Motema Pembe)
Ariel Mbumba
(Oakland Roots)
Arnold Issoko
(Covilha)
Arséne Zola
(Chabab Mohammédia)
Aurélien Ngeyitala
(Linas-Montlhery)
Bafola Dido
(Vita Club)
Baggio Saidi
(Mazembe)
Bahide Tshombe
(Motema Pembe)
Baoyi Boyombe
(Vita Club)
Bardou Mapeja
(Paris St. Germain U19)
Bayindula Nkongo
(Motema Pembe)
Ben Malango
(Sharjah)
Ben Numbi
(Seattle Sounders II)
Beni Baningime
(Heart of Midlothian)
Béni Wohala
(Vita Club)
Beryly Lubala
(Northampton)
Beverly Makangila
(Colorado Springs)
Biscotte Mbuta Mbala
(Grasshoppers)
Bongo Pasi
(Motema Pembe)
Botuli Bompunga
(Mouloudia Oujda)
Broulaye Sidibe
(Motema Pembe)
Brudel Liyongo
(Maniema Union)
Budje Manzia
(Banik Sokolov)
Carter Hairo
(Motema Pembe)
Cedric Baseya
(Lokomotiv Szófia)
Cédric Kisamba
(Les Herbiers)
Cedric Mabwati
(Tudelano)
Cédric Makiadi
(Rizespor)
Cédric Mongongu
(Montpellier HSC)
Chadrack Lukombe
(Renaissance Berkane)
Chadrack Muzungu
(Renaissance Berkane)
Chancel Mbemba
(FC Porto)
Charles Lawu
(Zanaco)
Chico Ikanga
(Vita Club)
Chico Ushindi
(Mazembe)
Chris Gadi
(Egnatia Rrogozhine)
Chris Kasongo
(Montpellier HSC U19)
Christian Ngimbi
(Motema Pembe)
Christian Nsundi
(Motema Pembe)
Christopher Mfuyi
(Stade Lausanne-Ouchy)
Clarck N'Sikulu
(Boulogne)
Clinton Mata
(Club Brugge)
Colet Kapanga
(Noisy-le-Grand)
Dago Samu
(1º de Agosto)
Damien Ngoy
(Austria Lustenau)
Danny Mwanga
(Orlando City)
Delphin Tshiembe
(Fram Reykjavik)
Dharles Kalonji
(Nouadhibou)
Dicha Liema
(CARA Brazzaville)
Didis Lutumba-Pitah
(HIFK Helsinki)
Dieumerci Mbokani
(Royal Antwerp)
Dioko Kaluyituka
(Al Mu'aidar)
Distel Zola
(Charlotte Independence)
Djuma Shabani
(Vita Club)
Dodi Lukebakio
(Wolfsburg)
Dominick Kumbela
(Braunschweig)
Doxa Gikanji
(Motema Pembe)
Ducapel Moloko
(Vita Club)
Edo Kayembe
(Watford)
El Nsingani
(CI Kamsar)
Elia Meschack
(BSC Young Boys)

Elie Dindamba
(FC Schaffhausen)
Émile N'Goy
(Stranraer)
Emmanuel Ngudikama
(1º de Agosto)
Emomo Ngoyi
(Smouha)
Enock Mangindula
(Motema Pembe)
Eric Bokanga
(Standard Liege)
Eric Niemba
(Léopard)
Ermejea Ngakosso
(Ailly-Sur-Somme)
Ernest Sita
(Mazembe)
Evan Melo
(Breitenrain)
Fabrice Kanda
(Ferroviário Beira)
Fabrice Makuba
(Maniema Union)
Fabrice Ngoma
(Raja Casablanca)
Ferrety Sousa
(Sacramento Republic)
Fiston Kuku
(UNA Strassen)
Fiston Mayele
(Vita Club)
Freddy Mombongo
(Union St. Gilloise)
Gabriel N'Galula
(Standard Liege)
Ghebelo Ebuela
(Maniema Union)
Glody Likonza
(Mazembe)
Godet Masengo
(Mazembe)
Guelord Landu
(Vita Club)
Guy Magema
(Vita Club)
Harlain Mbayo
(Cobh Ramblers)
Heltone Kayembe
(Maniema Union)
Henoc Baka
(Simba)
Henoc Mukendi
(Northampton)
Henock Kamalanduaku
(Motema Pembe)
Herita Ilunga
(Créteil)
Heritier Imana
(Maniema Union)
Heritier Nkonko
(Vita Club)
Hervé Lomboto
(Vita Club)
Herve Tekasala
(CARA Brazzaville)
Ibrahim Somé
(White Star Bruxelles)
Idris Mbombo
(El Gounah)
Idumba Fasika
(Cape Town City)
Ikoyo Iyembe
(Motema Pembe)
Impiri Mbombo
(Maniema Union)
Ingoli Iyoso
(Vita Club)
Issama Mpeko
(Mazembe)
Jackson Lunanga
(Maniema Union)
Jackson Muleka
(Kasimpasa)
Jacques Bitumba
(Esperance Zarzis)
Jacques Mangoba
(Vita Club)
Jason Eyenga-Lokilo
(Górnik Leczna)
Jean Munganga
(Tshakhuma Madzivhadila)
Jean Okoumou
(Cotonsport)
Jean Othos
(Mazembe)
Jean-Marc Makusu
(Orlando Pirates)
Jeremie Kalenda
(Vita Club)
Joel Bembo-Leta
(Bangor City)
Joel Beya
(Mazembe)
Joel Kaymba
(Samsunspor)
Joel Kiassumbua
(Servette)
Joël Kimuaki
(Mazembe)
Joël Sami
(US Orléans)
John Bakata
(Mazembe)
John Ndjate
(Midtjylland U19)
John's Kadima Kabangu
(Raja Casablanca)
Jojea Kwizera
(Montréal)
Jonathan Bolingi
(Buriram United)
Jonathan Bwanga
(Stomil Olsztyn)
Jonathan Ifasso
(Difaa El Jadidi)
Junior Bahumeto
(Vita Club)
Junior Kalonji
(Suzhou Dongwu)
Junior Mbele
(Monastir)
Junior Mpia Mapuku
(Slavia Szófia)
Junior Mutuale
(Maniema Union)
Junior Ngbanda
(Maniema Union)
Justin Kapela
(Motema Pembe)
Kalema Ntela
(Léopard)
Katulondi Kati
(Motema Pembe)
Kazadi Kasengu
(Tala'ea El Geish)
1 2