Főoldal » Meccsek » 2019. június 2. » Klaksvík - AB Argir

Klaksvík - AB Argir 2:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. október 8-án is volt AB Argir - Klaksvík mérkőzés!

Feröer szigeteki bajnokság mérkőzés, 12. forduló - 2019. június 2. 16:30
Helyszín: Injector Arena (Klaksvík, Borðoy)

Bjarki Nielsen ('71, 0-1), Patrik Johannesen ('90+1, 1-1), Patrik Johannesen ('90+4, 2-1)

• Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • Jóannes Bjartalíđ az egyetlen a mezőnyből, aki tizenegy Klaksvík - AB Argir mérkőzésen is szerepelt.

Klaksvík utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább AB Argir győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Klaksvík csapatának kedvez (13:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Klaksvík stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Klaksvík csapatának kedvez (6:1).

Az elmúlt fél évben a Klaksvík négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AB Argir egyszer sem nyert idegenben és hatszor kapott ki. A statisztika alapján a Klaksvík sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Feröer szigeteki bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Klaksvík 4 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az AB Argir pedig idegenben ötször kapott ki. Tehát a Klaksvík jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Klaksvík olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a HB Torshavn. Az AB Argir gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a TB Tvoroyri. A Klaksvík csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Klaksvík 1153., AB Argir 2492. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Klaksvík jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Klaksvík csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.