Főoldal » Meccsek » 2018. január 28. » Kitchee - Rangers FC

Kitchee - Rangers FC 7:0 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 17-én is volt Rangers FC - Kitchee mérkőzés!

Hongkongi Bajnokság mérkőzés, 14. forduló - 2018. január 28. 07:30
Helyszín: Mong Kok Stadium (Hong Kong), 1.500 néző

Diego Forlán ('38, 1-0), Lucas ('45+1, 2-0), Lucas ('45+2, 3-0), Diego Forlán ('61, 4-0), Oluwatayo Akande Alexander ('81, 5-0), Oluwatayo Akande Alexander ('90, 6-0), Paulinho ('90+1, 7-0)

34%

• Három gól is született a hosszabbításokban, kettő az első félidő, egy pedig a második félidő végén.

Korábbi Kitchee - Rangers FC mérkőzések:

Kitchee győzelem

2017. dec. 10. 6:0 (0:3)

Rangers FC győzelem

Kitchee utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Rangers FC utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Rangers FC győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Kitchee csapatának kedvez (6:0).

Az elmúlt fél évben a Kitchee egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rangers FC egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Kitchee sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Hongkongi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Kitchee 4 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rangers FC pedig idegenben egyszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát a Kitchee jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Kitchee olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tai Po. A Rangers FC pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Pegasus. A Kitchee erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Kitchee 2064., Rangers FC 4614. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Kitchee jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Kitchee csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.