Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 26. » Kayserispor - Erzurum BB

Kayserispor - Erzurum BB 1:3 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 7-én is volt Erzurum BB - Kayserispor mérkőzés!

Török Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2020. szeptember 26. 12:30
Helyszín: Kadir Has Şehir Stadı (Kayseri)

Rashad Muhammed ('42, 0-1), Arvydas Novikovas ('45+4, 0-2), Pedro Henrique ('83, 11-esből, 1-2), Ibrahim Sissoko ('90+5, 1-3)

Kayserispor utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Erzurum BB utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Erzurum BB győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Erzurum BB csapatának kedvez (3:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Kayserispor stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Erzurum BB csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Kayserispor kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Erzurum BB háromszor nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Erzurum BB az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Török Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Kayserispor 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Erzurum BB pedig idegenben egyszer nyert. Tehát a Kayserispor jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Kayserispor olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Besiktas, a Genclerbirligi vagy a Kasimpasa. Az Erzurum BB pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Osmanlispor, az Ankaragücü vagy a Giresunspor. A Kayserispor erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Kayserispor 466., Erzurum BB 1603. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Kayserispor jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Kayserispor csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.