Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 29. » Kairat Almaty - Ordabasy

Kairat Almaty - Ordabasy 4:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 31-én is lesz Ordabasy - Kairat Almaty mérkőzés!

Kazah Bajnokság mérkőzés, 28. forduló - 2019. szeptember 29. 15:00
Helyszín: Ortalıq Stadion (Almatı), 10.000 néző

Aderinsola Eseola ('41, 1-0), Eppel Márton ('45+2, 2-0), Eppel Márton ('69, 3-0), Timur Dosmagambetov ('84, 3-1), Vyacheslav Shvyrev ('90+1, 4-1)

• Timur Dosmagambetov, Abdoulaye Diakhate, Kyrylo Kovalchuk, Pablo Fontanello és Samat Shamshi összesen hét Kairat Almaty - Ordabasy mérkőzésen szerepeltek.

2019. ápr. 27. 0:0
2018. máj. 23. 1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:1)
Ordabasy győzelem

2019. júl. 5. 0:1 (0:0)
2018. okt. 6. 0:2 (1:0)
2018. júl. 22. 1:2 (1:0)

Kairat Almaty utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Ordabasy utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Ordabasy győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ordabasy csapatának kedvez (6:4).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Kairat Almaty stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Kairat Almaty csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Kairat Almaty háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ordabasy ötször nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ordabasy az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Kazah Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Kairat Almaty 6 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ordabasy pedig idegenben hatszor nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Ordabasy szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Kairat Almaty olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Siroki Brijeg, az Aktobe vagy az Irtysh Pavlodar. Az Ordabasy pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Torpedo Kutaisi, a Kairat Almaty vagy az Aktobe. Az Ordabasy erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Kairat Almaty olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Okzhetpes, az Ordabasy vagy a Tobol. Az Ordabasy gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Taraz, az Atyrau vagy a FK Astana. A Kairat Almaty csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Kairat Almaty 1438., Ordabasy 1900. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Kairat Almaty jobb csapatnak tűnik.