Főoldal » Meccsek » 2017. október 21. » Jubilo Iwata - Albirex Niigata

Jubilo Iwata - Albirex Niigata 2:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 3-án is volt Jubilo Iwata - Albirex Niigata mérkőzés!

Japán Bajnokság mérkőzés, 30. forduló - 2017. október 21. 08:00
Helyszín: Yamaha Stadium (Iwata), 11.800 néző

Roni ('25, 0-1), Kentaro Oi ('39, 1-1), Atsushi Kawata ('45+2, 1-2), Kisho Yano ('90+4, öngól, 2-2)

Jubilo Iwata utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Albirex Niigata utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereség

Inkább Albirex Niigata győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Jubilo Iwata csapatának kedvez (5:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Jubilo Iwata stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Albirex Niigata csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Jubilo Iwata kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Albirex Niigata egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Jubilo Iwata sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Japán Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Jubilo Iwata 5 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Albirex Niigata pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Jubilo Iwata jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Jubilo Iwata olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gamba Osaka. Az Albirex Niigata pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Gamba Osaka. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben a Jubilo Iwata olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Omiya Ardija, a Kashiwa Reysol vagy a Sanfrecce Hiroshima. Az Albirex Niigata gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Vegalta Sendai, a Cerezo Osaka vagy az Omiya Ardija. A Jubilo Iwata csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Jubilo Iwata 589., Albirex Niigata 482. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Albirex Niigata jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Jubilo Iwata csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.