Főoldal » Meccsek » 2019. október 7. » Juárez - Atlético San Luis

Juárez - Atlético San Luis 1:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 8-án is volt Atlético San Luis - Juárez mérkőzés!

Mexikói Bajnokság mérkőzés, 13. forduló - 2019. október 7. 01:00
Helyszín: Estadio Olímpico Benito Juárez (Ciudad Juárez)

Unai Bilbao ('21, 0-1), Diego Rolán ('45+2, 1-1), Nicolás Ibánez ('90+2, 1-2)

Juárez utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Atlético San Luis utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Atlético San Luis győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Atlético San Luis csapatának kedvez (2:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Juárez stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Juárez csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Juárez négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético San Luis négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Juárez sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Mexikói Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Juárez 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético San Luis pedig idegenben háromszor nyert és kétszer kapott ki. Tehát a Juárez jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Juárez olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Monterrey, a Toluca vagy az Atlante. Az Atlético San Luis pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Pachuca, a Puebla vagy a Veracruz. A Juárez erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Juárez olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Querétaro vagy a CF América. Az Atlético San Luis gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Club Guadalajara vagy a Toluca. A Juárez csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Juárez 2230., Atlético San Luis 2072. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético San Luis jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Juárez csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.