Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 11. » Izland U21 - Szlovákia U21

Izland U21 - Szlovákia U21 2:3 (1:0)

U21 EB selejtező mérkőzés, 2. csoport - 2018. szeptember 11. 17:30
Helyszín: KV-Park við Frostaskjól (Reykjavík)

Albert Gudmundsson ('33, 1-0), Bénes László ('58, 1-1), Albert Gudmundsson ('90+3, 11-esből, 2-1), Tomás Vestenicky ('90, 2-2), Marek Rodak ('90+4, 2-3)

56%

• Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.

Izland U21 győzelem:
15 tipp (36%)
14 tipp (34%)
Szlovákia U21 győzelem:
12 tipp (29%)

Izland U21 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Szlovákia U21 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Szlovákia U21 győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya Izland U21 csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben Izland U21 egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint Szlovákia U21 egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, az U21 EB selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Izland U21 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, Szlovákia U21 pedig idegenben egyszer nyert és egyszer kapott ki. Tehát Izland U21 jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Izland U21 olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Észtország U21. A Szlovákia U21 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Lengyelország U21. Szlovákia U21 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Izland U21 2256., Szlovákia U21 1794. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Szlovákia U21 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Izland U21 válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.