Főoldal » Meccsek » 2018. február 25. » Izarra - Pena Sport

Izarra - Pena Sport 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 27. forduló - 2018. február 25. 17:00

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

Pena Sport utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Pena Sport győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Pena Sport csapatának kedvez (5:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Izarra stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Pena Sport csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben az Izarra kétszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pena Sport egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Izarra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Izarra 4 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pena Sport pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Izarra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barakaldo. A Pena Sport pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tudelano. Az Izarra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Gernika, a Tudelano vagy a Mirandés. A Pena Sport gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Gernika, az Athletic Bilbao II vagy a Leioa. Az Izarra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Izarra 1560., Pena Sport 2429. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Izarra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Izarra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.