Főoldal » Meccsek » 2018. április 28. » Izarra - Osasuna II

Izarra - Osasuna II 3:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 21-én is volt Izarra - Osasuna II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 36. forduló - 2018. április 28. 18:30
Helyszín: Estadio Merkatondoa (Estella)

• Az Osasuna II már hét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2018. március 10-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Real Unión csapatát).

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Osasuna II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Izarra csapatának kedvez (3:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Izarra stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Izarra csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben az Izarra háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Osasuna II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Izarra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Izarra 6 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Osasuna II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és tízszer kapott ki. Tehát az Izarra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Vitoria, a Pena Sport vagy a Gernika. Az Osasuna II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pena Sport, a Sporting Gijón II vagy a Gernika. Az Osasuna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Izarra 1560., Osasuna II 2236. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Izarra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Izarra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.