Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 26. » Izarra - Mirandés

Izarra - Mirandés 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. január 13-án is volt Mirandés - Izarra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 1. forduló - 2018. augusztus 26. 19:30
Helyszín: Estadio Merkatondoa (Estella)

Yanis Rahmani ('35, 0-1), Eneko Martínez ('90+4, 1-1)

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Mirandés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Mirandés győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Mirandés csapatának kedvez (5:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Izarra stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Mirandés csapatának kedvez (1:0).
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Izarra 3 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mirandés pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Izarra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Llagostera, az Amorebieta vagy a Caudal. A Mirandés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Sociedad II, az Extremadura vagy a Lealtad. A Mirandés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Vitoria vagy az UD Logronés. A Mirandés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tudelano vagy a Mallorca. A Mirandés csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Izarra 1560., Mirandés 571. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mirandés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Mirandés nyeri ezt a találkozót.