Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 1. » Izarra - Leioa

Izarra - Leioa 2:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 16-án is volt Izarra - Leioa mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 2. forduló - 2019. szeptember 1. 18:30
Helyszín: Estadio Merkatondoa (Estella)

Toni García ('72, 11-esből, 1-0), Toni García ('89, 11-esből, 2-0)

49%

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Leioa utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Leioa győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Izarra csapatának kedvez (6:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Izarra stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Izarra csapatának kedvez (2:1).

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Izarra 2 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Leioa pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Izarra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Sociedad II vagy a Leioa. A Leioa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Amorebieta, a Portugalete. Az Izarra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Calahorra. A Leioa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Union Langreo. Az Izarra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Izarra 1552., Leioa 1279. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leioa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Izarra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.