Főoldal » Meccsek » 2019. október 2. » Ismaily - Al Masry

Ismaily - Al Masry 1:3 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 1-jén is volt Al Masry - Ismaily mérkőzés!

Egyiptomi Bajnokság mérkőzés, 2. forduló - 2019. október 2. 17:30
Helyszín: Borg El Arab Stadium (Borg El Arab)

Saidou Simporé ('17, 11-esből, 0-1), Saidou Simporé ('34, 11-esből, 0-2), Mohamed El Shamy ('45+4, 1-2), Ahmed Yasser ('90+5, 11-esből, 1-3)

• A mérkőzésen három gól is született büntetőből.
  • Az Al Masry már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. május 10-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Haras El Hodood verte őket).

Ismaily utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlen

Al Masry utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Al Masry győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ismaily csapatának kedvez (7:5).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Ismaily stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Ismaily csapatának kedvez (3:2).

Ha az elmúlt egy évben, az Egyiptomi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ismaily 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Masry pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Al Masry szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Ismaily olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az El Daklyeh. Az Al Masry pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az El Daklyeh. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

Az elmúlt egy évben az Ismaily olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Haras El Hodood. Az Al Masry gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al Ahly. Az Al Masry csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ismaily 1071., Al Masry 977. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Masry jobb csapatnak tűnik.