Főoldal » Meccsek » 2014. július 31. » Internacional RS - Ceará

Internacional RS - Ceará 1:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. október 27-én is volt Internacional RS - Ceará mérkőzés!

Brazil Kupa mérkőzés, 3. forduló - 2014. július 31. 03:00
Helyszín: Estádio José Pinheiro Borba (Beira-Rio)

Nikăo ('55, 0-1), Alan Ruschel ('90+2, 1-1), Ricardinho ('90+3, 1-2)

Internacional RS utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Ceará utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Ceará győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Internacional RS ötször nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Ceará egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. A statisztika alapján az Internacional RS sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Brazil Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Internacional RS 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Ceará pedig idegenben kétszer nyert. Ez alapján a Ceará szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Internacional RS olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Flamengo RJ, az Atlético PR. A Ceará pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Chapecoense vagy a Parnahyba. Az Internacional RS erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Internacional RS 141., Ceará 762. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Internacional RS jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Internacional RS csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.