Főoldal » Meccsek » 2020. február 9. » Inter - AC Milan

Inter - AC Milan 4:2 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 22-én is volt AC Milan - Inter mérkőzés!

Serie A mérkőzés, 23. forduló - 2020. február 9. 20:45
Helyszín: Stadio Giuseppe Meazza (Milano)

Ante Rebic ('40, 0-1), Zlatan Ibrahimovic ('45+1, 0-2), Marcelo Brozovic ('51, 1-2), Matías Vecino ('53, 2-2), Stefan de Vrij ('70, 3-2), Romelu Lukaku ('90+3, 4-2)

60%

• A mérkőzés mind a hat gólját különböző játékos szerezte.
  • Az Inter két gólos hátrányból fordította meg a mérkőzést, s végül 4-2-ra nyert.
  • Samir Handanovic az egyetlen a mezőnyből, aki tizennyolc Inter - AC Milan mérkőzésen is szerepelt.
  • Ez volt Zlatan Ibrahimovic 5. gólja, melyet az Inter hálójába lőtt.
  • Az Inter már tíz mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. december 10-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a FC Barcelona verte őket).

Inter utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

AC Milan utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább AC Milan győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Inter csapatának kedvez (11:7).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Inter stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Inter csapatának kedvez (6:4).

Az elmúlt fél évben az Inter négyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AC Milan négyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az AC Milan az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Serie A mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Inter 6 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az AC Milan pedig idegenben hatszor nyert és ötször kapott ki. Tehát az Inter jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Inter olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Borussia Dortmund, a Lazio vagy a Fiorentina. Az AC Milan pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Brescia, a Parma vagy a Genoa. Az Inter erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Inter olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Juventus vagy a FC Barcelona. Az AC Milan gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Udinese, az Atalanta. Az Inter csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Inter 52., AC Milan 60. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Inter jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Inter csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.