Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 30. » Indy Eleven - Pittsburgh Riverhounds

Indy Eleven - Pittsburgh Riverhounds 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. június 1-jén is lesz Pittsburgh Riverhounds - Indy Eleven mérkőzés!

USL mérkőzés, alapszakasz - 2018. augusztus 30. 01:00
Helyszín: Lucas Oil Stadium (Indianapolis, Indiana)

Jack McInerney ('4, 1-0), Joseph Greenspan ('45+2, 1-1), Christiano Francois ('59, 1-2), Jack McInerney ('90+4, 2-2)

Indy Eleven utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Pittsburgh Riverhounds utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Indy Eleven győzelem
Inkább Pittsburgh Riverhounds győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Indy Eleven négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pittsburgh Riverhounds négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, az USL mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Indy Eleven 6 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pittsburgh Riverhounds pedig idegenben ötször nyert, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján a Pittsburgh Riverhounds szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Indy Eleven olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Louisville City, a Nashville vagy a North Carolina. A Pittsburgh Riverhounds pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Louisville City, a Bethlehem Steel vagy az Ottawa Fury. Az Indy Eleven erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Indy Eleven olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Ottawa Fury. A Pittsburgh Riverhounds gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a North Carolina. A Pittsburgh Riverhounds csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Indy Eleven 2720., Pittsburgh Riverhounds 2479. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Pittsburgh Riverhounds jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Pittsburgh Riverhounds nyeri ezt a találkozót.