Főoldal » Meccsek » 2021. április 26. » Independiente Petrolero - Jorge Wilstermann

Independiente Petrolero - Jorge Wilstermann 5:4 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. október 4-én is volt Independiente Petrolero - Jorge Wilstermann mérkőzés!

Bolíviai Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2021. április 26. 01:30
Helyszín: Estadio Olímpico Patria (Sucre)

Juan Godoy ('11, 1-0), Juan Godoy ('31, 2-0), Damián Lizio ('45+2, 2-1), Patricio Rodriguez ('55, 2-2), Martín Prost ('69, 3-2), Humberto Osorio ('73, 3-3), Santiago Echeverría ('82, 3-4), Martín Prost ('90+2, 4-4), Martín Prost ('90+7, 5-4)

• A mérkőzésen rengeteg gól született, az Independiente Petrolero ötöt, a Jorge Wilstermann négyet rúgott.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Martín Prost mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • A Jorge Wilstermann utolsó három mérkőzésén mindig legalább három gólt kapott az ellenfeleitől.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Jorge Wilstermann utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlen
2021. ápr. 22. 00:15