Főoldal » Meccsek » 2017. július 28. » Independiente Medellín - Racing Club

Independiente Medellín - Racing Club 2:3 (2:1)

Copa Sudamericana mérkőzés, 2. forduló - 2017. július 28. 02:45
Helyszín: Estadio Atanasio Girardot (Medellín)

Leonardo Castro ('5, 1-0), Leonardo Castro ('25, 2-0), Diego González ('45+1, 2-1), Pablo Cuadra ('62, 2-2), Braian Mansilla ('90+1, 2-3)

• A Racing Club két gólos hátrányból fordította meg a mérkőzést, s végül 3-2-ra nyert.
  • A Racing Club az utolsó öt mérkőzését mind megnyerte. A csapat veretlenségi sorozata már nyolc mérkőzés óta tart. Utoljára a Rosario Central ellen szenvedtek vereséget 2017. május 22-én.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Independiente Medellín utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Racing Club utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább Racing Club győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Racing Club csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az Independiente Medellín háromszor nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Racing Club kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Independiente Medellín sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben az Independiente Medellín olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Nacional, a Deportivo Cali vagy a Deportes Tolima. A Racing Club pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a River Plate, a Banfield vagy a Quilmes. A Racing Club erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Independiente Medellín olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Emelec, az Atlético Bucaramanga vagy a River Plate. A Racing Club gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Temperley, a Belgrano vagy a Rosario Central. A Racing Club csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Independiente Medellín 910., Racing Club 350. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Racing Club jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Racing Club nyeri ezt a találkozót.