Főoldal » Meccsek » 2017. június 5. » Independiente Medellín - Deportivo Cali

Independiente Medellín - Deportivo Cali 3:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 6-án is volt Independiente Medellín - Deportivo Cali mérkőzés!

Kolumbiai Bajnokság mérkőzés, negyeddöntő - 2017. június 5. 02:30
Helyszín: Estadio Atanasio Girardot (Medellín), 21.100 néző

Juan Quintero ('18, 11-esből, 1-0), Jeison Angulo ('45+1, öngól, 2-0), Nicolás Benedetti ('59, 2-1), Luis Arias ('90+1, 3-1)

38%

• Nicolás Benedetti, David González, Marlon Piedrahita, Christian Marrugo, Luis Arias, Hernán Hechalar, Camilo Saiz, Mauricio Molina és Juan Quintero összesen hét Independiente Medellín - Deportivo Cali mérkőzésen szerepeltek.

Independiente Medellín utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Deportivo Cali utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Deportivo Cali győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Independiente Medellín csapatának kedvez (10:9).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Independiente Medellín stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Independiente Medellín csapatának kedvez (6:2).

Az elmúlt fél évben az Independiente Medellín négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Deportivo Cali kétszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Independiente Medellín sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Kolumbiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Independiente Medellín 7 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Deportivo Cali pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Independiente Medellín jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Independiente Medellín olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Nacional, a Deportivo Cali vagy a Deportes Tolima. A Deportivo Cali pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Once Caldas, a La Equidad vagy az Atlético. Az Independiente Medellín erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Independiente Medellín olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Emelec, az Atlético Bucaramanga vagy a River Plate. A Deportivo Cali gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Orsomarso, a Quito vagy a Sporting Cristal. Az Independiente Medellín csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Independiente Medellín 910., Deportivo Cali 989. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Independiente Medellín jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Independiente Medellín csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.