Főoldal » Meccsek » 2020. november 1. » Huelva - Las Palmas II

Huelva - Las Palmas II 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 3-án is volt Las Palmas II - Huelva mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2020. november 1. 12:00
Helyszín: Estadio Nuevo Colombino (Huelva)

Airam ('17, 1-0), Chuli ('90+3, 2-0)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tizenegy alkalommal osztott ki sárgalapot.

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Las Palmas II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Las Palmas II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Las Palmas II csapatának kedvez (3:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Huelva stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Huelva egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Las Palmas II egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Huelva sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Huelva 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Las Palmas II pedig idegenben egyszer kapott ki.
Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Algeciras. A Las Palmas II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cádiz II. A Huelva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Huelva 412., Las Palmas II 2162. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Huelva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.