Főoldal » Meccsek » 2018. október 21. » Huelva - Almería II

Huelva - Almería II 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 10-én is volt Almería II - Huelva mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2018. október 21. 18:30
Helyszín: Estadio Nuevo Colombino (Huelva)

Iago Díaz ('34, 1-0), Fernando Llorente ('90+3, 2-0)

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Almería II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Huelva csapatának kedvez (1:0). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.

Az elmúlt fél évben a Huelva kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Huelva sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Huelva 1 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería II pedig idegenben négyszer kapott ki. Tehát a Huelva jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia vagy a Córdoba. Az Almería II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Talavera, a Jumilla. A Huelva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Huelva 395., Almería II 2864. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Huelva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.