Főoldal » Meccsek » 2016. április 23. » Hobro - Esbjerg

Hobro - Esbjerg 2:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. május 22-én is volt Hobro - Esbjerg mérkőzés!

Dán Bajnokság mérkőzés, 26. forduló - 2016. április 23. 16:00
Helyszín: DS Arena (Hobro)

Ronnie Schwartz ('45+1, 0-1), Anders Egholm ('48, 1-1), Ronnie Schwartz ('73, 1-2), Anders Holdvad ('90+2, 2-2)

• Ezek a játékosok hat Hobro - Esbjerg mérkőzésen is játszottak: Jesper Rask, Mads Justesen, Jonas Damborg, Magnus Lekven, Casper Nielsen.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Esbjerg utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Esbjerg győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Esbjerg csapatának kedvez (15:12).

Ebből a csapatok négyszer játszottak a Hobro stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Esbjerg csapatának kedvez (7:6).

Az elmúlt fél évben a Hobro egyszer sem nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Esbjerg egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Esbjerg az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Dán Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Hobro 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Esbjerg pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Esbjerg szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Hobro olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Viborg, a Nordsjaelland vagy az Odense BK. Az Esbjerg gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Odense BK, a Midtjylland vagy a FC Kobenhavn. Az Esbjerg csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Hobro 957., Esbjerg 324. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Esbjerg jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Esbjerg nyeri ezt a találkozót.