Főoldal » Meccsek » 2021. január 31. » Hércules - Valencia II

Hércules - Valencia II 1:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2021. január 31. 12:00
Helyszín: Estadio José Rico Pérez (Alicante)

Sergio Moyita ('38, 1-0), Pablo Gozalbez ('76, 1-1)

• Ezek a játékosok öt Hércules - Valencia II mérkőzésen is játszottak: Diego Benito, Nani, Falcón, Emilio Bernard.

Hércules utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Valencia II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Valencia II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Hércules csapatának kedvez (7:2).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Hércules stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Hércules csapatának kedvez (7:2).

Az elmúlt fél évben a Hércules háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Valencia II egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Hércules sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Hércules 4 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Valencia II pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Hércules jobban szerepelt.

Hércules 421., Valencia II 1465. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Hércules jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Hércules csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.