Főoldal » Meccsek » 2021. február 21. » Hércules - UD Ibiza

Hércules - UD Ibiza 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2021. február 21. 12:00
Helyszín: Estadio José Rico Pérez (Alicante)

Hércules utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább UD Ibiza győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UD Ibiza csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Hércules egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Hércules 4 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a Hércules olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares, a Pena Deportiva vagy az Orihuela. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia, az Alcoyano vagy a Valencia II. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Hércules 423., UD Ibiza 1936. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Hércules jobb csapatnak tűnik.