Főoldal » Meccsek » 2019. április 22. » Hellas Verona - Benevento

Hellas Verona - Benevento 0:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 3-án is volt Benevento - Hellas Verona mérkőzés!

Serie B mérkőzés, 34. forduló - 2019. április 22. 15:00
Helyszín: Stadio Marc'Antonio Bentegodi (Verona)

Massimo Coda ('45+1, 0-1), Massimo Coda ('47, 0-2), Massimo Coda ('90+4, 11-esből, 0-3)

41%

• A Benevento összes gólját (három gólt) Massimo Coda szerezte.
  • Bright Gyamfi az egyetlen a mezőnyből, aki öt Hellas Verona - Benevento mérkőzésen is szerepelt.
  • A Hellas Verona már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2019. március 8-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Perugia csapatát).

Hellas Verona utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Benevento utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Benevento győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Benevento csapatának kedvez (7:4).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Hellas Verona stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Hellas Verona csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Hellas Verona kétszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Benevento kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Hellas Verona sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Serie B mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Hellas Verona 5 győzelmet és 6 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Benevento pedig idegenben háromszor nyert, hatszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Hellas Verona jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Hellas Verona olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Cittadella, a Pescara vagy a Perugia. A Benevento pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Padova, a Perugia vagy a Salernitana. A Hellas Verona erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Hellas Verona 520., Benevento 1143. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Hellas Verona jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Hellas Verona csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.