Főoldal » Meccsek » 2022. november 12. » Heidenheim - Regensburg

Heidenheim - Regensburg 5:4 (3:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 28-án is volt Regensburg - Heidenheim mérkőzés!

Bundesliga 2. mérkőzés, 17. forduló - 2022. november 12. 13:00
Helyszín: Voith-Arena (Heidenheim an der Brenz)

Prince Owusu ('13, 0-1), Tim Kleindienst ('21, 1-1), Adrian Beck ('36, 2-1), Tim Kleindienst ('39, 3-1), Charalambos Makridis ('45+1, 3-2), Nicklas Shipnoski ('55, 3-3), Denis Thomalla ('76, 4-3), Stefan Schimmer ('90+4, 5-3), Aygün Yildirim ('90+2, 5-4)

• A mérkőzésen nagyon sok gól esett, szám szerint kilencet rúgott összesen a két csapat.
  • Nyolc különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Benedikt Saller és Kevin Müller összesen tizenkét Heidenheim - Regensburg mérkőzésen szerepeltek.
  • A Heidenheim már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2022. október 19-én sikerült ellenfélnek legyőznie (az Union Berlin verte őket).
  • A Heidenheim az elmúlt három mérkőzésén mindig legalább három gólt rúgott az ellenfelének.

Heidenheim utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Regensburg utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség