Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 26. » Heerenveen - Feyenoord

Heerenveen - Feyenoord 3:5 (0:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 17-én is volt Heerenveen - Feyenoord mérkőzés!

Holland Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2018. augusztus 26. 14:30
Helyszín: Abe Lenstra Stadion (Heerenveen), 21.700 néző

Jens Toornstra ('4, 0-1), Robin van Persie ('15, 0-2), Jens Toornstra ('45+1, 0-3), Tyrell Malacia ('47, 0-4), Morten Thorsby ('71, 1-4), Kik Pierie ('85, 2-4), Davy Bulthuis ('89, 3-4), Yassine Ayoub ('90+1, 3-5)

54%

• Hét különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • A Feyenoord négy góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny két gólra apadt.
  • Jordy Clasie az egyetlen a mezőnyből, aki tizenegy Heerenveen - Feyenoord mérkőzésen is szerepelt.

Heerenveen utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Feyenoord utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Feyenoord győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Feyenoord csapatának kedvez (14:10).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Heerenveen stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Feyenoord csapatának kedvez (10:5).
Az elmúlt fél évben a Heerenveen háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Feyenoord kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Heerenveen sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Holland Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Heerenveen 3 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Feyenoord pedig idegenben négyszer nyert és kétszer kapott ki. Ez alapján a Feyenoord szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Heerenveen olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Utrecht, a Den Haag vagy a Kayserispor. A Feyenoord pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Basel, az Alkmaar vagy a Twente. A Feyenoord erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Heerenveen olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Levante vagy a Feyenoord. A Feyenoord gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a De Graafschap, a NAC Breda. A Heerenveen csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Heerenveen 186., Feyenoord 93. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Feyenoord jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Feyenoord nyeri ezt a találkozót.