Főoldal » Meccsek » 2019. december 6. » Haro Deportivo - Osasuna II

Haro Deportivo - Osasuna II 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 30-án is volt Osasuna II - Haro Deportivo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2019. december 6. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal El Mazo (Haro)

Haro Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Osasuna II győzelem
Az elmúlt fél évben a Haro Deportivo kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Osasuna II egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Haro Deportivo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Haro Deportivo 2 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Osasuna II pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Haro Deportivo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Haro Deportivo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Sociedad II. Az Osasuna II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Guijuelo. A Haro Deportivo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Haro Deportivo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Salamanca CF UDS vagy az Athletic Bilbao II. Az Osasuna II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Amorebieta, a Burgos. Az Osasuna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Haro Deportivo 3676., Osasuna II 2211. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Osasuna II jobb csapatnak tűnik.