Főoldal » Meccsek » 2018. január 21. » Guimaraes - Estoril

Guimaraes - Estoril 3:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 2-án is volt Estoril - Guimaraes mérkőzés!

Portugál Bajnokság mérkőzés, 19. forduló - 2018. január 21. 21:15
Helyszín: Estádio Dom Afonso Henriques (Guimarăes), 13.300 néző

Paolo Hurtado ('19, 1-0), Claro ('45+3, 1-1), Raphael ('48, 2-1), Héldon Ramos ('90+3, 3-1)

14

• Douglas Jesus az egyetlen a mezőnyből, aki nyolc Guimaraes - Estoril mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Guimaraes utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Estoril utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereség

Inkább Estoril győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Guimaraes csapatának kedvez (9:7).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Guimaraes stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Guimaraes csapatának kedvez (6:4).

Az elmúlt fél évben a Guimaraes háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Estoril egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Guimaraes sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Portugál Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Guimaraes 4 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Estoril pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Guimaraes jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Guimaraes olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sporting CP, az Olympique Marseille vagy a Marítimo. Az Estoril pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Belenenses, a Setúbal vagy a Tondela. A Guimaraes erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Guimaraes olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tondela, az UD Oliveirense vagy a Sporting CP. Az Estoril gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Farense, a Belenenses vagy a Marítimo. A Guimaraes csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Guimaraes 237., Estoril 416. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Guimaraes jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Guimaraes csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.